Koszulki #naszedobre

Nasz pomysł to stworzyć unikalną kolekcję koszulek, nawiązującą do regionu tarnogrodzkiego i okolic.

Jesteśmy pomysłodawcami i twórcami przedsięwzięcia tarnogrod.info. Pasjonujemy się tradycją oraz dziedzictwem kulturowym naszego regionu. Stworzyliśmy dla Ciebie unikalne koszulki, które swoimi nadrukami nawiązują do naszego regionu.

Dlaczego koszulki

Pomysł na koszulki wypłyną spontanicznie, gdy chcieliśmy pojechać na koncert. Chcieliśmy wtedy zaakcentować skąd przyjeżdżamy – za czym krył się lokalny patriotyzm. Pierwsze projekty nadruków były średnio udane, ale dostrzegliśmy, że potrzeba na #naszedobre koszulki istnieje.

Teraz zrobiliśmy całą kolekcję koszulek i oddaliśmy ją w Wasze ręce. Aleksandra Stasiewicz zrobiła kilka projektów graficznych, które na fejsie Wam się spodobały. Spontanicznie i licznie popierliście naszą inicjatywę dlatego  serdecznie Wam za to dziękujemy!

Nasze koszulki będą BARDZO dobre

Dlaczego #naszedobre koszulki są takie wyjątkowe:

 • koszulki posiadają unikalne nadruki zaprojektowane przez Olę – w sieciówkach ich nie spotkasz
 • koszulki wykonane będą ze 100% bawełny, która jest niekurczliwa i długo zachowuje swoje właściwości
 • nadruki są odporne na plamy, więc spokojnie możesz iść na imprezę a potem wrzucić koszulkę do prania
 • nadruki są wykonane w wysokiej jakości, więc nie musisz się martwić, że spiorą się po kilku tygodniach
 • nosząc #naszedobre koszulki na pewno wyróżnisz się wśród znajomych noszących odzieżową nudę
 • uniwersalny kolor koszulki i nadruku nada się zarówno na co dzień jak i na zacne wieczorne wypady
 • na koszulkach nie masz nadrukowanego żadnego loga ani jakieś unii europejskiej, nie będziesz chodzącą reklamą sponsora.

Nie ważne gdzie mieszkasz, ważniejsze jest to żebyś pochwalił się tym co jest Tobie bliskie i jest dobre: #naszedobre!

Wybierz swój wzór

Wzory na koszulkach zaprojektowała Aleksandra Stasiewicz i uważamy, że są super. Pytaliśmy was również na facebook-u, czy Wam się podobają. Najwięcej lajków i komentarzy zdobyły trzy projekty i one właśnie będą możliwe do zdobycia. Wszystkie koszulki będą w takich samych kolorach: biały nadruk + czarna koszulka. Sam zdecyduj jaki wzór chcesz zamówić oraz czy ma to być koszulka męska czy damska, która nieco różni się w kroju. Sprawdź też tabelę rozmiarów.  Poniższe rysunki są poglądowe.

Wzór: “Tarnobongo”

tarnobongo

Wzór: “Szlachta tarnogrodzka”

szlachta

 

Wzór: “Wychodzę na dwór”

wychodze-na-dwor

Wybierz swój rodzaj, krój i rozmiar koszulki

Koszulki, które będą użyte do kolekcji są klasy premium. Koszulki będą wykonane z 100% bawełny o bardzo trwałym splocie Ring Spun, trwalszym niż standardowe koszulki z nadrukami (Open-End). Jest to specjalnie utrwalana bawełna, która ma zapobiec wyciąganiu się i kurczeniu tkaniny. Gramatura 185 g/m2 zapewni, że  koszulki nie będą cieniutkie, ale poczujesz, że jest to klasa premium, bo materiał jest grubszy i bardziej miękki.

kroj-meski
Krój męski – podgląd orientacyjny.
kroj-damski
Krój damski – podgląd orientacyjny.

 

Do wyboru są dwa kroje: męski i damski. Męski krój jest standardowym krojem europejskim: ściągacz wokół szyi, taśma wzmacniająca na karku i ramionach, krótki rękaw, podwójny szew przy rękawkach i u dołu koszulki.

Damski krój różni się od męskiego rozmiarami oraz bardziej dopasowaną linią do kobiecej budowy ciała. Dodatkowo koszulka damska posiada następujące cechy: bez widocznych szwów, taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia, krótki rękaw, podwójne przeszycia u dołu rękawów i koszulki, boczne szwy.

szablon-meska

meskie-rozmiary

 

 

szablon-damska

damskie-rozmiary

 Wybierz swój krój (męski/damski) oraz rozmiar!


Ile to kosztuje i dlaczego tak dużo?

Koszulkę można zdobyć już za jedyne 25 zł!

Wyprodukowanie koszulki to właśnie ok. 25 zł, na co składa się:

 • 15 zł koszulka premium, 100% bawełna, czarna
 • 5 zł nadruk biały, duży rozmiar A3
 • ok. 5 zł za szablon nadruku w drukarni (przy zamówieniu min. 10 sztuk koszulek jednego szablonu)*
 • 0 zł za projekty graficzne (projekty zrobiła i swój czas poświęciła Aleksandra Stasiewicz za free)
 • 0 zł kosztów logistycznych i organizacyjnych (telefony, transport, paliwo, opakowania i poświęcony czas bierzemy na siebie)

* Szablon nadruku przygotowywany jest przez drukarnię na podstawie dostarczonego projektu graficznego i  kosztuje 50zł jednorazowo – niezależnie od liczby drukowanych koszulek. Dlatego przy wycenie i koszcie produkcji pojawia się  słowo “około”, które jak widzisz nie jest żadną tajemnicą ani haczykiem, a zależy od wielkości zamówienia z jednego szablonu nadruku. Pamiętaj przy tym, że mniej niż 10 sztuk koszulek z jednego szablonu nie opłaca się drukować.

Suma summarum: wychodzi 25 zł za koszulkę, co jest naprawdę bardzo dobrą ceną. Jak znajdziesz i widzisz możliwość zrobienia koszulek taniej a o podobnie wysokiej jakości, to daj nam znać. Sprawdzaliśmy różne opcje, braliśmy pod uwagę różne alternatywy, robiliśmy też inne produkty – taniej się po prostu nie da…

 

Wesprzyj nas!

Podsumowując: na koszulkach nikt nie zarabia. Celem inicjatywy nie jest żaden dochód, ale “Stworzyć unikalną kolekcję odzieży, nawiązującą do #naszegodobrego regionu”, czyli niezależnie od tego, w której miejscowości dokładnie mieszkasz.

Będziesz mógł pochwalić się nową koszulką oraz wsparciem większej inicjatywy:

 • Możesz być pierwszym, który będzie posiadał wyjątkowe koszulki!
 • Możesz być w ekskluzywnym gronie, który wspiera to co #dobre w #naszym regionie!
 • Możesz stać się wyjątkowy i zaznaczyć swój indywidualny styl, którego brakuje na sieciowych półkach z odzieżą!

 

Jak zamówić koszulkę? Niestety czas już minął…

Niestety termin już minął, ale możesz się do nas zgłosić, jeśli temat Cię zainteresował. Nie była to i nie jest żadna oferta, oferta handlowa, aukcja czy inny proces sprzedażowy – był to wewnętrzny (non-profit)  projekt/pomysł/inicjatywa, więc miał swój początek i koniec.

Nie wszystko jednak stracone! Jesteśmy otwarci na inne inicjatywy (np. na koszulki patriotyczno-historyczne, torby ekologiczne, koszulki związane z Różańcem, Luchowem albo Biszczą). Jesteśmy otwarci też na zupełnie inne pomysły. Jeśli tylko masz ciekawy pomysł, żeby zrobić coś dobrego w wymiarze lokalnym/społecznym, zgłoś się do nas – pomożemy!

Napisz do nas: info@tarnogrod.info


Chcesz być informawany/a o podobnych inicjatywach?